Správa sociálních sítí

pro firmy a podnikatele

Marketing na sociálních sítích je v současné době jeden z nejlevnějších a nejefektivnějších marketingových nástrojů.

Díky marketingu na Facebooku, Instagramu či LinkedInu si vybudujete dobré jméno, posílíte image firmy a můžete prodávat své produkty a služby tam, kde vaše cílová skupina tráví volný čas. V neposlední řadě jsou sociální sítě ideální platformou pro efektivní budování vztahu s vaší komunitou.

Pro koho je správa sociálních sítí vhodná?

Sociální média jsou bezpochyby velkým marketingovým trendem a téměř každá firma či podnikatel už nějaký profil má, ať už je to Facebook, Instagram nebo třeba LinkedIn. Není však pravda, že se tyto platformy hodí pro každý druh podnikání. Poradíme vám, jakou z těchto sociálních sítí zvolit, abyste se přiblížili své cílové skupině a dosáhli tak co nejefektivněji na vámi stanovené cíle.

O co se dokážeme postarat?

Analýza sociálních sítí

Na začátku spolupráce vždy věnujeme čas pochopení klienta, jeho značky, produktů, služeb a potřeb. Vytvoříme analýzu současného stavu jeho sociálních sítí a podnikání všeobecně, ze které budeme vycházet při sestavování marketingové strategie.

Marketingová strategie

Vytvoříme marketingovou strategii vašemu podnikání na míru. Definujeme cílovou skupinu, kterou chceme skrze sociální sítě oslovit, vybereme ta správná sociální média pro prezentaci vašich služeb či produktů, nastavíme formu komunikace, připravíme vhodné reklamní kampaně, stanovíme si cíle a výkonnostní metriky, na základě kterých budeme vyhodnocovat úspěšnost jednotlivých kampaní.

Založení profilů / úprava těch stávajících

Pokud ještě žádné firemní profily na sociálních sítích nemáte, rádi je pro vás založíme nebo vám se založením pomůžeme a provedeme vás krok po kroku. Jestliže už máte profil vytvořený, provedeme jeho audit a upravíme, popřípadě doplníme vše, co bude potřeba.

Kreativní a přínosný obsah

Připravíme pro vás obsah, který bude nejen kreativní, ale také přínosný jak pro vaše fanoušky, tak i pro vaše podnikání. Sjednotíme vaši prezentaci na sociálních sítích, zvýšíme dosahy jednotlivých příspěvků, přivedeme nové fanoušky a ti stávající se k vám budou chtít neustále vracet. Vybudujeme silnou komunitu, posílíme váš brand a pozici na trhu.

Reklama na sociálních sítích

Tvorba a správa úspěšných reklam na Facebooku, Instagramu a LinkedInu vyžaduje zkušenosti, obchodního ducha a dobré znalosti nástrojů pro správu reklam, jako je třeba Business Manager. Povedeme pro vás kampaně se správným cílením a jasně definovaným a měřitelným cílem, které vám přinesou očekávané výsledky.

Vyhodnocování a pravidelný reporting

Vyhodnocování, analýza kampaní a reporting je jednou z nejdůležitějších částí marketingu na sociálních sítích. Každý měsíc pro vás budeme připravovat podrobné výstupy z práce, kterou jsme pro vás na sociálních sítích dělali. Report s vámi probereme a vysvětlíme vše, co se na sítích událo a jak úspěšní jsme daný měsíc byli.

Jak jsme získali 1 371 fanoušků v prvním měsíci spolupráce a 49 % zvýšení zájmů u příspěvků.

Proč se obrátit právě na naši agenturu?

1

Myslíme byznysově

O vašem podnikání budeme přemýšlet, jako by bylo naše vlastní. Vždy se soustředíme na výkon. Ziskovost a návratnost investic jsou pro nás nejdůležitější pilíře spolupráce.

2

Vytváříme strategie na míru

Nenabízíme předem připravené balíčky služeb jako ostatní social media agentury. Každému klientovi vytváříme jedinečnou strategii a balíček služeb na základě jeho potřeb, aktuální situace a oboru podnikání.

3

Získáte zázemí celého marketingového týmu

Správu sociálních sítí řešíme komplexně a v návaznosti na další kanály a marketingové nástroje. Všichni naši specialisté mají přesah do dalších odvětví online marketingu, jako je SEO, PPC, copywriting a další. Na každém projektu se navíc podílíme jako tým a nenecháváme ho v rukou pouze jednoho správce a specialisty.

4

Vzděláváme se a sledujeme novinky v oboru

Náš tým se neustále zdokonaluje a posouvá kupředu, vzdělávání je tedy důležitou součástí naší práce. Neustále sledujeme novinky v oboru, které poté aplikujeme do praxe.

Chci nezávazný návrh zdarma

Připravíme pro vás návrh a konkrétní nápady, jak uchopit tvorbu a správu obsahu na sociálních sítích pro váš projekt a jaký by to mohlo mít přínos.

  Volitelné
  *
  *

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Případové studie

  Leo Express

  Jak jsme zvýšili tržby z Google Ads o 133 % a snížili náklady o 33 %.

  MeetMe23

  Jak jsme získali 1 371 fanoušků v prvním měsíci spolupráce a 49 % zvýšení zájmů u příspěvků.

  Forex Zone

  Jak jsme prostřednictvím SEO kampaně získali první pozice na vysoce konkurenční slova pro finanční portál.

  Jak probíhá spolupráce

  1

  Diskutujeme s vámi

  V první řadě se společně potkáme na nezávazné schůzce, kde probereme vaši stávající situaci, očekávání, která máte od sociálních sítí, vaše cíle a možnosti spolupráce, které vám můžeme nabídnout.

  2

  Vytvoříme návrh spolupráce

  Vypracujeme individuální návrh spolupráce, který bude obsahovat informace o tom, jaké služby vám budeme poskytovat, v jakém hodinovém rozsahu a za jakou cenu.

  3

  Tvoříme

  Po schválení podmínek společně podepíšeme finální smlouvu a náš tým se dá do práce.

  Specialisté

  rajdusova

  Kateřina Rajdusová

  Project manager

  jkovalcik

  Jan Kovalčík

  Social media specialist

  gorgosova

  Natálie Gorgošová

  Social media specialist

  Tuto službu využívají

  nutsman logo
  raceme logo