Avedeo logo dark

O nás

Úspěch vašeho podnikání závisí na správných rozhodnutích.

tym1

Kdo jsme?

Jsme profesionálové v oblasti internetového marketingu a výkonnostních kampaní. Naším cílem je být skvělým partnerem podnikatelům, kteří mají vizi a vášeň pro věc, a pomoci jim plnit jejich marketingové a kreativní cíle. Klienti u nás oceňují hlavně rychlost komunikace, časovou flexibilitu a individuální přístup.

Čerpáme ze zkušeností s našimi vlastními projekty

Nejsme jen klasická agentura, máme za sebou také úspěšné podnikatelské projekty z naší vlastní dílny (Pure rituals). Aktivně na nich pracujeme, investujeme náš kapitál a řídíme je –⁠ díky tomu uvažujeme nad souvislostmi nejen jako marketingoví specialisté. Umíme se vžít do vaší situace, takže k rozpočtům přistupujeme s rozmyslem a všechna možná rizika vyhodnocujeme na základě našich zkušeností ještě před zahájením spolupráce.

DSC04873 HDR Edit
DSC04936 Edit

Zakládáme si na dlouhodobém partnerství

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a vytváříme návrh spolupráce na míru. Nechceme vám prodat řešení s co největším objemem prací dle fixně stanoveného ceníku. Něco takového totiž ve výsledku vede pouze k výraznému zvýšení nákladů v počátku spolupráce, z čehož většinou těží jen daná agentura. My fungujeme jinak –⁠ hledáme ty nejefektivnější cesty, jak přinést první výsledky a vyzkoušet si vzájemnou spolupráci a komunikaci, ze začátku klidně v menším rozsahu. Jakmile se navzájem „oťukáme“, můžeme začít partnerství a marketingové aktivity postupně rozšiřovat.

Základem dobře fungujícího podnikání jsou správní lidé. Jsme mladý ambiciózní tým, který se snaží dělat maximum jak pro klienty, tak pro naše vlastní projekty. K projektům přistupujeme jako k vlastním a to se odráží na výsledcích. Po kvalitně odvedené práci si rádi zajdeme na dobrou večeři nebo drink.

dkovalcik

Daniel Kovalčík

Výsledky mluví za nás

Díky tomu, že internetová a výkonnostní reklama je dobře měřitelná, máme výsledky naší práce důkladně zmapovány. Nedáváme na domněnky nebo dohady. Řídíme se přesnými daty, měříme a vyhodnocujeme tak, abychom si byli jisti, že naše práce generuje zisk.  Veškeré naše výsledky jsou podloženy daty.

DSC04938 Edit
IMG 9785

Z Ostravy do celého světa

Sídlíme v Ostravě a většina z nás je právě z Moravskoslezského kraje. Síť našich partnerů pokrývá celé Česko a výrazně zasahuje také do zahraničí. Na naše kampaně můžete narazit na Slovensku, v Anglii, Rakousku, Spojených Arabských Emirátech, Maďarsku, Belgii 
nebo v USA.

Jsme kolektiv srdcařů se zápalem pro marketing. Aktivně se vzděláváme a nasáváme nové postupy a trendy z internetového světa, které následně využíváme u našich projektů. Zároveň však dobře víme, že jeden člověk nemůže dělat vše na 100 %. Proto se každý z nás věnuje jen jedné oblasti marketingu, aby byl zkušeným odborníkem na danou problematiku. V týmu máme specialisty na SEO, výkonnostní kampaně na sociálních sítích, na kampaně ve vyhledávačích, e-mailing, grafiku, kreativu, zbožové srovnávače a další. Věříme, že právě týmová práce je klíčem ke skvělým výsledkům!

Náš tým

duzik

Vladimír Dužík

Managing Director

dkovalcik

Daniel Kovalčík

Head of SEO & Co-owner

tabacek

Filip Tabáček

Head of PPC & CEO

neceda

Miroslav Nečeda

Chief Marketing Officer & Co-owner

Diana Kolovratníková

Project manager

zemkova

Barbora Zemková

SEO specialist & link builder

gvuzd

Lukáš Gvuzd

PPC specialist

gorgosova

Natálie Gorgošová

Social media specialist

jkovalcik

Jan Kovalčík

Social media specialist

liberda

Petr Liberda

Graphic designer

krkoska

Tobias Krkoška

Graphic designer

Fahad Almohmmed

Fahad Almohmmed

Business development

avedeo jakub

Matouš Šimko

Copywriter

Michaela Gottwaldová

Copywriting & social content specialist

V čem jsme jiní

1

Uvažujeme jako majitelé

Přemýšlíme nad souvislostmi, ne pouze marketingem a hledáme tu nejlepší cestu právě pro vás, stejně tak jako by to byl náš vlastní projekt.

2

Jsme upřímní

Nebojíme se říct ne, když vidíme, že tudy cesta nevede a raději navrhneme efektivnější a elegantnější řešení.

3

Stanovujeme reálná očekávání

Neslibujeme, co nedokážeme splnit a nemalujeme vzdušné zámky. Od začátku s námi víte, co můžete očekávat.

4

Tvoříme vlastní marketingové nástroje

Podívejte se například na Instamana. Chceme být o krok napřed nejen před vaší konkurencí.

5

Jsme vaše externí marketingové oddělení

Nečekejte korporát, pro který budete jen jedním z mnoha. Jsme vybraný tým profesionálů.

6

Nezavazujeme vás dlouhodobou smlouvou

My vás nebudeme tlačit do závazné smlouvy o spolupráci na minimální dobu několika měsíců.

Klienti, kteří nám důvěřují

a další klienti