Kdo jsme?

Jsme profesionálové v oblasti internetového marketingu a výkonnostních kampaní. Naším cílem je být skvělým partnerem podnikatelům, kteří mají vizi a vášeň pro věc, a pomoci jim plnit jejich marketingové a kreativní cíle. Klienti u nás oceňují hlavně rychlost komunikace, časovou flexibilitu a individuální přístup.

Čerpáme ze zkušeností s našimi vlastními projekty

Nejsme jen klasická agentura, máme za sebou také úspěšné podnikatelské projekty z naší vlastní dílny (Pure rituals). Aktivně na nich pracujeme, investujeme náš kapitál a řídíme je –⁠ díky tomu uvažujeme nad souvislostmi nejen jako marketingoví specialisté. Umíme se vžít do vaší situace, takže k rozpočtům přistupujeme s rozmyslem a všechna možná rizika vyhodnocujeme na základě našich zkušeností ještě před zahájením spolupráce.

Zakládáme si na dlouhodobém partnerství

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a vytváříme návrh spolupráce na míru. Nechceme vám prodat řešení s co největším objemem prací dle fixně stanoveného ceníku. Něco takového totiž ve výsledku vede pouze k výraznému zvýšení nákladů v počátku spolupráce, z čehož většinou těží jen daná agentura. My fungujeme jinak –⁠ hledáme ty nejefektivnější cesty, jak přinést první výsledky a vyzkoušet si vzájemnou spolupráci a komunikaci, ze začátku klidně v menším rozsahu. Jakmile se navzájem „oťukáme“, můžeme začít partnerství a marketingové aktivity postupně rozšiřovat.

Výsledky mluví za nás

Díky tomu, že internetová a výkonnostní reklama je dobře měřitelná, máme výsledky naší práce důkladně zmapovány. Nedáváme na domněnky nebo dohady. Řídíme se přesnými daty, měříme a vyhodnocujeme tak, abychom si byli jisti, že naše práce generuje zisk.  Veškeré naše výsledky jsou podloženy daty.

Z Ostravy do celého světa

Sídlíme v Ostravě a většina z nás je právě z Moravskoslezského kraje. Síť našich partnerů pokrývá celé Česko a výrazně zasahuje také do zahraničí. Na naše kampaně můžete narazit na Slovensku, v Anglii, Rakousku, Spojených Arabských Emirátech, Maďarsku, Belgii 
nebo v USA.

Velmi důkladně si vybíráme, s kým v našem týmu spolupracujeme. Jsme kolektiv srdcařů se zápalem pro marketing. Aktivně se vzděláváme a nasáváme nové postupy a trendy z internetového světa, které následně využíváme u všech našich projektů. Zároveň však dobře víme, že jeden člověk nemůže dělat vše na 100 %. Proto se každý z nás věnuje jedné oblasti internetového výkonnostního marketingu tak, aby byl zkušeným odborníkem na danou problematiku. V týmu máme specialisty na SEO, výkonnostní kampaně na sociálních sítích, na kampaně ve vyhledávačích, e-mailing, grafiku, kreativu, zbožové srovnávače a další. Věříme, že právě týmová práce je klíčem ke skvělým výsledkům!

Náš tým

Vladimír Dužík

CEO & Chief Sales Officer

Daniel Kovalčík

Head of SEO & Co-owner

Filip Tabáček

Head of PPC & Co-owner

Miroslav Nečeda

Chief Marketing Officer & Co-owner

Kateřina Rajdusová

Project manager

Barbora Zemková

SEO specialist & link builder

Martin Ondrejka

SEO specialist & link builder

Ivana Osičková

PPC specialist

Lukáš Gvuzd

PPC specialist

Natálie Gorgošová

Social media specialist

Jan Kovalčík

Social media specialist

Michael Kopřiva

Sales specialist

Radoslav Vybíral

Sales specialist

Petr Liberda

Graphic designer

Tobias Krkoška

Graphic designer

Fahad Almohmmed

Fahad Almohmmed

Business development

Ze života Avedeo

Jak probíhá spolupráce

1

Zanalyzujeme klíčová slova

Analýza klíčových slov je jako mapa za úspěšnou SEO kampaní. Je to základ, od kterého se vše odvíjí.
2

Vytvoříme strategii

Na základě otázek, pochopení vašeho podnikání a klasifikační analýzy klíčových slov připravíme efektivní strategii za účelem co nejvyšší a nejrychlejší návratnosti investice.

3

Optimalizujeme web a on-page faktory

Nastavíme a zoptimalizujeme web tak, aby vás měl rád jak vyhledávač, tak i uživatelé, kteří vás v něm najdou.

4

Tvoříme obsah

SEO je častokrát úzce spjaté s obsahovým marketingem a tvorbou kvalitního obsahu. Tvoříme kvalitní obsah, který vám přináší zákazníky a čtenářům hodnotu navíc.

5

Sofistikovaný linkbuilding

Tvoříme relevantní odkazy, citace a zmínky o vaší firmě tam kde dávají smysl. Postupujeme na základě zkušeností a pokročilých metod linkbuildingu.

6

Měříme a reportujeme

Ano i SEO se dá změřit. Měříme veškeré aktivity, které v rámci SEO kampaně provedeme. Vyhodnocujeme hlavní klíčové metriky, posuny pozic, návštěvnost a plnění cílů.

Naši klienti

raceme logo
hoffmann group logo