Avedeo logo dark

SEO pro e-shop

Optimalizace e-shopu pro vyhledávače

SEO je klíčem ke zviditelnění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Přivede k vám návštěvníky zdarma a tím navýší i počet vašich objednávek.

SEO jako výzva pro rok 2024

Optimalizace e-shopu zajistí, že se vaše stránky zobrazí ve výsledcích vyhledávání na předních pozicích. Díky tomu se na web dostane více relevantních návštěvníků, což znamená:

 • zvýšení povědomí o vaší značce,
 • možnost vytvořit vztah se zákazníkem,
 • zvýšení počtu objednávek.


Vyřešte optimalizaci vašeho e-shopu a získejte konkurenční výhodu!

Přestože většina majitelů internetových obchodů už o SEO slyšela, tisíce z nich výhod optimalizace ještě nezačaly využívat. Tento trend se však velmi rychle obrací a stále více z vás se o SEO začíná zajímat. Nasedněte na rozjetý vlak a předběhněte tak všechny, kteří tuto příležitost zaspali.

seo links webinar hand cyberspace concept

"Přibližně polovina lidí začíná své nákupy v internetových vyhledávačích. Umíte si představit, že jakmile zadají dotaz, mezi prvními výsledky se objeví váš e-shop?"

Jak zviditelnit e-shop v naší režii?

Každý internetový obchod je originál. Proto je důležité plánovat strategii přímo na míru.
SEO pro váš e-shop v našem podání může zahrnovat:

SEO analýza internetového obchodu

Pečlivě zanalyzujeme váš web a pomůžeme vám najít případné chyby a potíže, které vám mohou bránit dosáhnout prvních příček v organickém vyhledávání. Navrhneme řešení a pokud budete chtít, pomůžeme vám s jeho realizací.

Úprava on-page a off-page faktorů

Staneme se vaší pravou rukou při úpravách internetového obchodu. Navrhneme změny, doporučíme vhodné postupy a ohlídáme jejich realizaci. Poradíme se vším, od změn textů e-shopu, přes vhodné nastavení filtrace až po správné přesměrování celého webu.

Link building

Zmínky o vaší značce a odkazy směřující na váš e-shop jsou jasným signálem, že stojí za to věnovat mu pozornost, a to jak pro uživatele, tak pro vyhledávače. Pomůžeme vám je vytvořit –⁠ efektivně, přirozeně a nenuceně.

Analýza klíčových slov

Zjistíme, jaká konkrétní slova uživatelé hledají v souvislosti s vaším oborem. Díky tomu můžete upravit e-shop tak, aby nabízel vhodné odpovědi na relevantní vyhledávací dotazy. Zároveň získáte základ pro tvorbu PPC reklam či obsahového plánu pro blog.

Tvorba obsahového plánu

Známé rčení, že „obsah je král“, už jste možná slyšeli. Co ho tedy vyzkoušet na vlastní kůži přímo na vašem e-shopu? Správně vedený blog vám pomůže získávat větší návštěvnost z organického vyhledávání a zároveň budovat vztah s vaší cílovou skupinou.

avedeo white

Jak jsme prostřednictvím SEO kampaně získali první pozice na vysoce konkurenční slova pro finanční portál.

Proč řešit SEO vašeho e-shopu s námi?

1

S optimalizací e-shopů máme bohaté zkušenosti. Pracovali jsme jak s velkými obchody s tisíci položek, tak také s menšími projekty.

2

Neustále se v oblasti SEO e-shopů vzděláváme. Algoritmy vyhledávačů se rychle mění a to, co platilo před rokem, může být dnes už přežitek. Někteří SEO specialisté nebo právě majitelé e-shopů se však stále obracejí k technikám, které jsou zastaralé. Takové v našem arzenálu nenajdete.

3

Sami si vyberte, jak moc chcete být do procesu zapojeni. Pokud se chcete na optimalizaci e-shopu podílet, rádi vám vysvětlíme každý detail. V případě, že si nechcete se SEO dělat starosti, můžete vše nechat na nás. Navrhneme změny, zajistíme kvalitní texty, budeme komunikovat s vaším programátorem a vy budete mít vše pod kontrolou prostřednictvím pravidelných podrobných reportů.

Chci nezávazný SEO návrh zdarma

Ověříme, zda má právě pro vás SEO smysl, a odhalíme možné překážky. Zjistíme, co a jak dělá vaše konkurence, a připravíme návrhy, jak ji přeskočit. Dozvíte se, kolik by navrhovaný postup stál v závislosti na složitosti a rozsahu práce.

  Volitelné

  *

  *

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Jak probíhá SEO spolupráce

  1

  Seznámení s vámi a pochopení vašeho byznysu

  2

  Příprava analýzy
  klíčových slov

  3

  Návrh struktury webové stránky, vstupní stránky, obsahového plánu

  4

  Optimalizace webu a vytvoření relevantního obsahu

  5

  Zajištění smysluplného linkbuildingu a posílení autority webu

  6

  Sledování dosažených
  výsledků

  Případové studie

  StormIT: 20x vyšší návštěvnost díky SEO

  Jak jsme díky SEO pomohli klientovi StormIT zvýšit návštěvnost o více než 2200 % a získat platící zákazníky.

  Big Bang Injection

  Jak jsme uspěli s klientem Big Bang injection na americkém trhu a meziročně vyrostli o více než 200%?

  Prodaných 10 000 produktů v prvním roce

  Jak jsme s novou značkou Pure rituals prodali v prvním roce 10000 vitamínů.

  Specialisté

  kolovratnikova

  Diana Kolovratníková

  Project manager

  dkovalcik

  Daniel Kovalčík

  Head of SEO & Co-owner

  zemkova

  Barbora Zemková

  SEO specialist & link builder

  Tuto službu využívají

  nutsman logo
  digifit logo
  meetme
  raceme logo
  doveztodal
  parkview logo

  Nacenění našich služeb

  Aby se nestalo, že nám papírování a komunikace zabere více času než samotná práce, nezabýváme se řešením nárazových drobných úkolů. Preferujeme spíše dlouhodobé spolupráce, případně jednorázové komplexní činnosti, které mohou naše klienty opravdu posunout. Proto nacenění našich služeb začíná na 6 000 Kč (vyjma konzultací). Pro konkrétní návrh s přesným naceněním nás kontaktujte.