Avedeo logo dark

[vc_row full_width=“stretch_row“ css=“.vc_custom_1532252705835{padding-top: 60px !important;background-image: url(https://avedeo.cz/wp-content/uploads/2018/07/avedeo_bg.jpg?id=283) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}“][vc_column][vc_row_inner css=“.vc_custom_1551989786003{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;}“ el_id=“co-vas-zajima“][vc_column_inner width=“1/4″][vc_single_image image=“1783″ img_size=“large“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“3/4″][vc_column_text]

Co u nás dělá projektový manažer?

Projekťák nasazuje již připravené procesy a postupy k novým klientům, rozdává úkoly jednotlivým členům týmu, nastavuje termíny, komunikuje s klientem a předává podklady jak od klienta k týmu, tak od týmu ke klientovi, případně také spojuje kolegy a vede porady / brainstormingy. Projektový manažer je svým způsobem most mezi projektem a členy teamu. Dohlíží také na správný vývoj projektu, hlídá zda-li se plní termíny, zda-li má každý co dělat, případně monitoruje kapacitu a efektivitu jednotlivých dílčích činnosti, tak aby se předešlo problémům a komplikacím. Také informuje zákazníka o změnách a výsledcích. Suma sumárum hledáme člověka, který se nebojí výzev, nebojí se problémů a stane se nedílnou součásti našeho týmu a naší kultůry.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner css=“.vc_custom_1552046424984{padding-bottom: 15px !important;}“][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

Jaké dovednosti a zkušenosti jsou výhodou, ale nejsou nutností?
Jakákoliv předchozí zkušenost s projektovým řízením nebo vedením týmu.
Organizační a komunikační schopnosti.
Důslednost, zodpovědnost a spolehlivost.
Orientace na plnění cílů, termínů a plánů.
Pozitivní přístup k práci – musí tě to bavit!
Schopnost řešení problémů a zvládání krizových situací.
Znalost anglického jazyka.
Zkušenosti s internetovým marketingem.
Znalost internetových nástrojů (Google Suite – spreadsheets, docs, Trello, Slack, Google Drive, Skype, Google Hangouts)
Znalost pojmů „WordPress“, „SEO“, „PPC“, „konverzní poměr“, „KPI“, „PNO“ a další zkušenosti z oblasti internetového marketingu jsou velkou výhodou.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/2″][vc_column_text]

Čeho si vážíme?
Sebereflexe a pokora.
Samostatnost.
Empatie.
Otevřenost k novým věcem.
Chuť se vzdělávat a pracovat na sobě.
Trpělivost a vytrvalost.
Pochopení naší firemní kultůry, filozofie a celkové vize firmy.
Umění „hodit“ ego stranou.
Upřímnost.
Dokázat oddělit podstatné od nepodstatného a prioritizovat.
Soustředěnost na jednu věc.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text css=“.vc_custom_1552046539538{padding-bottom: 40px !important;}“]

Nehledáme hotové hvězdy i když zkušenosti jsou samozřejmě velkou výhodou. Hledáme jednotlivce, kteří mají pro danou práci předpoklady a chtějí se vzdělávat, pracovat na sobě a neustále se posouvat.

[/vc_column_text][vc_row_inner content_placement=“middle“ el_id=“radek2″ css=“.vc_custom_1552046431328{margin-top: 15px !important;margin-bottom: 50px !important;padding-top: 15px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;background-color: #070426 !important;}“][vc_column_inner][vc_column_text]

Jaké výhody a benefity nabízíme?

? Práce online – vzdáleně / z domova – Pracuj tam kde se cítíš nejlépe

⏱ Plný úvazek a flexibilní pracovní dobu – Můžeš si organizovat čas i práci podle sebe

? Vzdělání, kurzy, školení a konference

? Přátelský mladý kolektiv a start-upová atmosféra mladé rychle rostoucí firmy

? Pravidelné team-buildingy, „co-working“ dny a firemní soustředění

? Motivující platové ohodnocení podle zkušeností a délky praxe.

?  Možnost seberealizace a růstu spolu s růstem naší společností. Možnost podílet se na zajímavých projektech a klientech.

? Nabízíme a preferujeme práci na IČ

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row“ css=“.vc_custom_1534572041685{margin-top: 60px !important;padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #070426 !important;}“ el_id=“sluzby“][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

NAŠE FILOZOFIE

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″ el_id=“zarovnat“][vc_single_image image=“1736″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][vc_single_image image=“1737″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][vc_single_image image=“1738″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“2/3″][vc_column_text]? Jsme mladý kolektiv nadšenců do internetového marketingu z okolí Ostravy a moravskoslezského kraje. Děláme co nás baví a baví nás co děláme. Náš tým je ve věkovém rozpětí 20 – 27 let. Nicméně věříme, že věk je jen číslo a rádi uvítáme v našem týmu i někoho staršího.

? Zaměřujeme se primárně na výkonnostní marketing v oblasti e-commerce a služeb.

? Nemáme kancelaře. Stojíme si za tím, že kanceláře nepřínáší žádné smysluplné výhody lidem, kteří v nich pracují a práce z domu, nebo odkudkoliv nepřínáší žádné nevýhody, které by bránily k dokončení kvalitní práce v naší rychle se rozvíjející internetové společnosti.

? Šetříme nejenom finance, ale také hodiny denně zbytečným cestováním do kanceláře a z kanceláře. Namísto toho věnujeme čas rodině, nebo svým koníčkům.

? Máme rádi inovace a startupová kultůra je nám velmi blízká. Zavádíme inovace nejenom do projektů na kterých pracujeme, ale také i do procesů celé firmy. To je také jeden z důvodu proč jsme se rozhodli jít opačným směrem jako klasické agentury a přenést celou práci i fungování firmy do onlinu.

? Věříme že práce odkudkoliv je budoucnost. Inspirovali jsme se u zahraničních internetových společností jaké je Trello, Buffer, Shopify, nebo Basecamp. 

? Nemáme rádi slovo „zaměstnanec“, jsme kolegové a společnými silami posouváme naše projekty a projekty našich klientů ku předu. 

⛔ Nehledáme free-lancery a externí „oddělené“ pracovníky na částečný úvazek. Hledáme kolegy, kteří budou nedílnou součásti naší firemní kultůry a budou společně s námi budovat naši společnost. Stojíme si za tím, že pokud má být člověk opravdu dobrý v tom co dělá, musí to dělat na 100%.

⚖ Efektivita v rámci času a work-life rovnováhy je pro nás priorita.

? Díky tomu, že je naše firma kompletně online, je pro nás stěžejní využití internetových komunikačních nástrojů a nástrojů pro projektové řízení. (např. Slack, Trello a další..)

? Máme pevně nastavené procesy, které neustále zlepšujeme a stojíme si za tím, že pokud je potřeba aby byl člověk pod drobnohledem manažera v jedné místnosti k tomu aby odváděl práci v čas a kvalitně, pak je něco špatně.

? Část našeho týmu je složena z digitálních nomádů a nadšenců do cestování, kteří již díky této filozofii pracovali na dálku z destinací jako je Vietnam, Indonésie nebo Filipíny. 

? Uvědomujeme si, že osobní kontakt je v rámci budování firemní kultůry velmi důležitý a je důležitý k vyvážení práce, která je čistě online. Zavádíme pravidelné „co-working“ dny, kdy pracujeme společně z co-workingového centra v Ostravě, nebo jiných míst. Nově zavádíme pravidelné několika denní soustředění jednou za 2-3 měsíce a pravidelně se potkáváme ať už například formou společného horského výšlapu v Beskydech, nebo u jiných „team-buildingových“ aktivit všeho druhu. 

? Tento způsob fungování firmy nám umožňuje být daleko flexibilnější a štíhlejší firma, díky úsporám za kanceláře a také díky větší efektivitě a spokojenosti obou stran, jak klienta, tak také nás samotných. 

⚠ Práce na dálku má mnoho výhod a nabízí určitou časovou i lokační svobodu, ale také vyžaduje větší dávku disciplíny a zodpovědnosti.

⚡ Mimo práci s našimi klienty se zaměřujeme také na práci na vlastních internetových projektech. Díky tomu dokážeme klientům nabízet větší hodnotu ve formě zkušeností a vědomostí z praxe a vcítit se do každého projektu tak jako by to byl projekt náš. 

? Internetový marketing je velmi rychle se rozvíjející obor, z toho důvodu se pravidelně vzděláváme a navštěvujeme nejrůznější konference / školení v našem oboru, tak abychom neustále posouvali do předu naše klienty, sami sebe a zkoušeli nové věci. [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1745″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1744″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1743″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1742″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1740″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1741″ img_size=“large“ alignment=“center“ onclick=“link_image“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1551989682362{margin-top: 30px !important;}“][vc_column][vc_column_text]

Jak se k nám přihlásit?

[/vc_column_text][vc_column_text]

Vyplňte prosím níže uvedený formulář pro zařazení do výběrového řízení. Všechny žádosti si pečlivě projdeme a ozveme se vám.

Přihlášky posílejte nejpozději do 30.3.2019

[/vc_column_text]

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row“ css=“.vc_custom_1530955388948{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 50px !important;background-color: #fffcfc !important;}“][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

SEZNAMTE SE S NÁMI

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“481″ title=“VLADIMÍR DUŽÍK“ subtitle=“Komunikace se zákazníky & řízení projektů“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“478″ title=“FILIP TABÁČEK“ subtitle=“Specialista výkonnostní reklamy ve vyhledávačích“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“477″ title=“DANIEL KOVALČÍK“ subtitle=“SEO specialista & link-builder“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“479″ title=“VÍT SCHAFFARCZIK“ subtitle=“Specialista výkonnostní reklamy na sociálních sítích“][/our_team][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“474″ title=“YVON RUSANOVÁ“ subtitle=“Brandové kampaně & strategie“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“476″ title=“PETR LIBERDA“ subtitle=“Grafika & kreativa“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“475″ title=“VOJTĚCH KONEČNÝ“ subtitle=“Copywriting & strategie“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“482″ title=“FILIP ŘEZNÍČEK“ subtitle=“Obsah na sociálních sítích“][/our_team][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“1711″ title=“MIROSLAV NEČEDA“ subtitle=“Business development“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][our_team image=“1750″ title=“Tady bude tvá fotka!“ subtitle=“Ozvi se nám ;)“][/our_team][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]