Avedeo logo dark

NFTs marketing

Další služby

Připravíme pro vás strategický a kreativní NFT marketing, který zajistí rychlý prodej

Co je to NFT marketing?

NFT „Non-fungible token“ je jedinečná a nezaměnitelná jednotka dat uložená v digitální účetní knize (blockchainu). NFT lze použít k reprezentaci snadno reprodukovatelných položek, jako jsou fotografie, videa, zvukové nahrávky, herní skiny a další typy digitálních souborů, jako jedinečných položek (podobně jako certifikát pravosti) a k vytvoření ověřeného a veřejného důkazu vlastnictví pomocí využití technologii blockchain.

V posledním roce se z toho stala velká senzace a není divu, že klienti budují projekty s NFT. Vzniká nové odvětví, které si jako marketingová agentura plně uvědomujeme. Máme za sebou úspěšné projekty a jsme připraveni pomoci i vám.

NFTs marketplace

Naše služby:

Případová studie

Trade race manager NFT game

Chci nezávazný návrh zdarma

Připravíme pro vás návrh a konkrétní nápady, jak uchopit e-mail marketing pro váš projekt a jaký by to mohlo mít přínos.

  Volitelné

  *

  *

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Tuto službu využívají

  trm web n
  cybertrade logo
  ioi logoweb

  Nacenění našich služeb

  Aby se nestalo, že nám papírování a komunikace zabere více času než samotná práce, nezabýváme se řešením nárazových drobných úkolů. Preferujeme spíše dlouhodobé spolupráce, případně jednorázové komplexní činnosti, které mohou naše klienty opravdu posunout. Proto nacenění našich služeb začíná na 6 000 Kč (vyjma konzultací). Pro konkrétní návrh s přesným naceněním nás kontaktujte.