Co u nás dělá SEO specialista?

SEO specialista má nastarost neplacené výsledky vyhledávání ve vyhledávačích. Aktivně hledá cesty a pracuje na tom, aby rostly nejenom pozice, ale také návštěvnost webů klientů.

SEO se nedá zapnout nebo vypnout zmáčknutím tlačítka jak si mnohdy lidé myslí. Je to dlouhodobá činnost a mimo návštěvnost, pomáhá klientům rozvíjet povědomí o značce, upevňovat pozici na trhu a budovat důvěryhodnost spolu s podporou dalších marketingových kanálů. SEO specialista častokrát komunikuje s vývojáři, hledá příležitosti a možné spolupráce s weby, copywritery, nebo blogery.

Dále se také aktivně vzdělává v oboru, sleduje trendy, dění ve světě a snaží se aplikovat nové poznatky v praxi (pochopit jak funguje algoritmus vyhledávače je nekonečná cesta za poznáním nepoznaného – třeba budeš první kdo to rozlouskne!). Pokud máš rád systematickou a strategickou práci, dělá ti radost překonávat ostatní SEO specialisty konkurenčních webů a umísťovat ve vyhledávačích jednu první pozici za druhou, pak jsi ten koho hledáme!

Jaké dovednosti a zkušenosti jsou důležité?

 • Jakákoliv předchozí zkušenost s internetovým marketingem nebo obecná znalost SEO.
 • Zkušenost v rámci technického fungování webů (např. Pokud víš základy HTML / CSS, víš co je WordPress, H1, H2, anchor text ..).
 • Systematické a strategické uvažování.
 • Důslednost, zodpovědnost a spolehlivost.
 • Orientace na plnění cílů, termínů a plánů.
 • Pozitivní přístup k práci – musí tě to bavit!
 • Schopnost řešení problémů a zvládání krizových situací.
 • Znalost anglického jazyka.
 • Znalost internetových nástrojů (Google Suite – Spreadsheets, docs, Trello, Slack, Disk Google, Skype, Google Hangouts).
 • Práce s obsahem – vytváření stránek popisující služby nebo tvorba obsahu na blogu. Texty tvořit ve spolupráci s copywriterkou.
 • Dokázat oddělit podstatné od nepodstatného a prioritizovat.
 • Znalost pojmů “Wordpress”, “SEO”, “PPC”, “konverzní poměr”, “KPI”, “PNO”, “link building”, “outreach” a další zkušenosti z oblasti internetového marketingu jsou velkou výhodou.

Čeho si vážíme?

 • Sebereflexe a pokora.
 • Týmový hráč.
 • Samostatnost.
 • Empatie.
 • Otevřenost k novým věcem.
 • Chuť se vzdělávat a pracovat na sobě.
 • Trpělivost a vytrvalost.
 • Pochopení naší “startupové” firemní kultůry, filozofie a celkové vize firmy.
 • Umění “hodit” ego stranou.
 • Upřímnost.
 • Dokázat oddělit podstatné od nepodstatného a prioritizovat.
 • Soustředěnost na jednu věc.

Nehledáme hotové hvězdy, ale člověka s alespoň základními zkušenostmi. Hledáme jednotlivce, kteří mají pro danou práci předpoklady a chtějí se vzdělávat, pracovat na sobě a neustále se posouvat.

Jaké výhody a benefity nabízíme?

🌴 Práce online – vzdáleně / z domova – Pracuj tam kde se cítíš nejlépe

⏱ Plný úvazek a flexibilní pracovní dobu – Můžeš si organizovat čas i práci podle sebe

📚 Vzdělání, kurzy, školení a konference

🚀 Přátelský mladý kolektiv a start-upová atmosféra mladé rychle rostoucí firmy

🍻 Pravidelné team-buildingy, “co-working” dny a firemní soustředění

💰 Motivující platové ohodnocení podle zkušeností a délky praxe. SEO specialisté se zkušenostmi si u nás vydělají 25 000 – 40 000 Kč / měsíc s možností následného kariérního růstu.

💫  Možnost seberealizace a růstu spolu s růstem naší společností. Možnost podílet se na zajímavých projektech a klientech.

🔨 Nabízíme a preferujeme práci na IČ

NAŠE FILOZOFIE

dsada

🤓 Jsme mladý kolektiv nadšenců do internetového marketingu z okolí Ostravy a moravskoslezského kraje. Děláme co nás baví a baví nás co děláme. Náš tým je ve věkovém rozpětí 20 – 27 let. Nicméně věříme, že věk je jen číslo a rádi uvítáme v našem týmu i někoho staršího.

🛒 Zaměřujeme se primárně na výkonnostní marketing v oblasti e-commerce a služeb.

🌴 Nemáme kancelaře. Stojíme si za tím, že kanceláře pro nás v této chvíli nepřínáší žádné smysluplné výhody a práce z domu, nebo odkudkoliv nepřínáší žádné nevýhody, které by bránily k dokončení kvalitní práce v naší rychle se rozvíjející internetové společnosti. Nicméně do budoucna se myšlence kanceláří, nebo-li spíše firemního co-workingového centra nebráníme, pokud nám to všem bude v danou chvíli dávat smysl.

💰 Šetříme nejenom finance, ale také hodiny denně zbytečným cestováním do kanceláře a z kanceláře. Namísto toho věnujeme čas rodině, nebo svým koníčkům.

🚀 Máme rádi inovace a startupová kultůra je nám velmi blízká. Zavádíme inovace nejenom do projektů na kterých pracujeme, ale také i do procesů celé firmy. To je také jeden z důvodu proč jsme se rozhodli jít opačným směrem jako klasické agentury a přenést celou práci i fungování firmy do onlinu.

💫 Věříme že práce odkudkoliv je budoucnost. Inspirovali jsme se u zahraničních internetových společností jaké je Trello, Buffer, Shopify, nebo Basecamp.

🔨 Nemáme rádi slovo “zaměstnanec”, jsme kolegové a společnými silami posouváme naše projekty a projekty našich klientů ku předu.

⛔ Nehledáme free-lancery a externí “oddělené” pracovníky na částečný úvazek. Hledáme kolegy, kteří budou nedílnou součásti naší firemní kultůry a budou společně s námi budovat naši společnost. Stojíme si za tím, že pokud má být člověk opravdu dobrý v tom co dělá, musí to dělat na 100%.

⚖ Efektivita v rámci času a work-life rovnováhy je pro nás priorita.

📡 Díky tomu, že je naše firma kompletně online, je pro nás stěžejní využití internetových komunikačních nástrojů a nástrojů pro projektové řízení. (např. Slack, Trello a další..)

💡 Máme pevně nastavené procesy, které neustále zlepšujeme a stojíme si za tím, že pokud je potřeba aby byl člověk pod drobnohledem manažera v jedné místnosti k tomu aby odváděl práci v čas a kvalitně, pak je něco špatně.

🌎 Část našeho týmu je složena z digitálních nomádů a nadšenců do cestování, kteří již díky této filozofii pracovali na dálku z destinací jako je Vietnam, Indonésie nebo Filipíny.

🍻 Uvědomujeme si, že osobní kontakt je v rámci budování firemní kultůry velmi důležitý a je důležitý k vyvážení práce, která je čistě online. Zavádíme pravidelné “co-working” dny, kdy pracujeme společně z co-workingového centra v Ostravě, nebo jiných míst. Nově zavádíme pravidelné několika denní soustředění jednou za 2-3 měsíce a pravidelně se potkáváme ať už například formou společného horského výšlapu v Beskydech, nebo u jiných “team-buildingových” aktivit všeho druhu.

🍃 Tento způsob fungování firmy nám umožňuje být daleko flexibilnější a štíhlejší firma, díky úsporám za kanceláře a také díky větší efektivitě a spokojenosti obou stran, jak klienta, tak také nás samotných.

⚠ Práce na dálku má mnoho výhod a nabízí určitou časovou i lokační svobodu, ale také vyžaduje větší dávku disciplíny a zodpovědnosti.

⚡ Mimo práci s našimi klienty se zaměřujeme také na práci na vlastních internetových projektech. Díky tomu dokážeme klientům nabízet větší hodnotu ve formě zkušeností a vědomostí z praxe a vcítit se do každého projektu tak jako by to byl projekt náš.

📚 Internetový marketing je velmi rychle se rozvíjející obor, z toho důvodu se pravidelně vzděláváme a navštěvujeme nejrůznější konference / školení v našem oboru, tak abychom neustále posouvali do předu naše klienty, sami sebe a zkoušeli nové věci.

Jak se k nám přihlásit?

Vyplňte prosím níže uvedený formulář. Vaši přihlášku si pečlivě projdeme a ozveme se vám s dalším postupem.

Nahrejte váš životopis / CV (Max. 2mb) -

SEZNAMTE SE S NÁMI

VLADIMÍR DUŽÍK

Komunikace se zákazníky & řízení projektů


FILIP TABÁČEK

Specialista výkonnostní reklamy ve vyhledávačích


DANIEL KOVALČÍK

SEO specialista & link-builder


VÍT SCHAFFARCZIK

Specialista výkonnostní reklamy na sociálních sítích


YVON RUSANOVÁ

Brandové kampaně & strategie


PETR LIBERDA

Grafika & kreativa


VOJTĚCH KONEČNÝ

Copywriting & strategie


FILIP ŘEZNÍČEK

Obsah na sociálních sítích


MIROSLAV NEČEDA

Business development


Tady bude tvá fotka!

Ozvi se nám 😉