Avedeo logo dark

Lokální SEO

Buďte vidět v lokalitě, ve které se nachází vaše provozovna

Co je lokální SEO?

Lokální SEO je nástroj, který dává každému jednotlivému podniku obrovskou konkurenční výhodu. S jeho pomocí začnete cílit přesněji a oslovíte tím návštěvníky v místě vaší provozovny. Jedná se o pomocníka, jenž se zaměřuje na poskytování výsledků vyhledávání závislých nebo relevantních k lokalitě hledajícího uživatele.

Lokální SEO je vhodné pro:

 • Lokální podniky, které by člověk mohl hledat, nebo které by mohly zákazníka zajímat.
 • Služby, které jsou hledané v okolí zákazníka.
 • Provozovny nebo firmy, které se soustředí jenom na jedno místo.
Umístění první pozice ve vyhledávači Googlu na klíčové slovo “forex-trading”. Jedná se o jednu z konkurenčních tématik s vysokou cenou za proklik. Více informací najdete v případové studii níže.

Jak na lokální SEO?

Lokální SEO vychází z klasického SEO, čili jsou pro něj také důležité odkazy a on-page faktory. Pozornost je však třeba upnout především na konzistenci veškerých dostupných údajů. V katalozích i na všech webových stránkách je třeba mít stejné kontaktní údaje i stejnou adresu. Dalším krokem budou správně vyplněné zápisy ve vyhledávačích a na několika dalších platformách. Kam se zapsat?

Google Maps

Firmy.cz

Najisto.
centrum.cz

Lokola.cz

A další…

Nezanedbávejte především řádně vyplněný zápis do Googlu. Tento nejpoužívanější internetový vyhledávač lokální SEO nepodceňuje a rád doporučuje při vyhledávání nejrelevantnější výsledek, ať už se jedná o nejbližší nemocnici, kavárnu nebo zubaře. Buďte i vy mezi výsledky, které se nabídnou jako první, a zamezte tak tomu, že vás zákazníci minou obloukem.

avedeo white

Jak jsme prostřednictvím SEO kampaně získali první pozice na vysoce konkurenční slova pro finanční portál.

Lokální SEO ovlivňuje mnoho faktorů

Ukázat se těm, kteří vás hledají – tak jednoduše to zní, tak složitě se to provádí. Na lokální SEO má totiž vliv několik faktorů, které je třeba mít na paměti. Patří k nim:

Kvalita odkazů

Zmínky

Reference a recenze

Sociální signály

On-page faktory

Abyste se brzy mohli radovat z navštěvovaného webu, a ještě úspěšnějšího podniku, je zapotřebí začít od podlahy. Přípravou webu to začíná, prací s klíčovými slovy pro lokální SEO to pokračuje a připojením do katalogů to končí. Aby lokální SEO přineslo ty nejlepší výsledky, je zapotřebí zaměřit se také na:

Geolokační služby

 

Linkbuilding na webech v podobné lokalitě

Práci s recenzemi

Oslovte uživatele smartphonů s naší pomocí

Lokální SEO cílí především na uživatele chytrých telefonů, kteří často hledají konkrétní místo při cestě z práce, při procházce nebo v městské hromadné dopravě. To prokázaly i nedávné výzkumy. Věnujte tak pozornost tomu, jak mobilní verze webu vypadá. Je vstupní stránka skutečně uživatelsky přívětivá? Zaujme na první pohled? Nepostrádá adresu, otevírací dobu a telefon?

Stejně jako klasické SEO, i lokální SEO je proces, na jehož výsledky má vliv mnoho faktorů. Neztrácejte s tím svůj drahocenný čas a oslovte nás.

Chci nezávazný SEO návrh zdarma

Ověříme, zda má právě pro vás SEO smysl, a odhalíme možné překážky. Zjistíme, co a jak dělá vaše konkurence, a připravíme návrhy, jak ji přeskočit. Dozvíte se, kolik by navrhovaný postup stál v závislosti na složitosti a rozsahu práce.

  Volitelné

  *

  *

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Případové studie

  StormIT: 20x vyšší návštěvnost díky SEO

  Jak jsme díky SEO pomohli klientovi StormIT zvýšit návštěvnost o více než 2200 % a získat platící zákazníky.

  Big Bang Injection

  Jak jsme uspěli s klientem Big Bang injection na americkém trhu a meziročně vyrostli o více než 200%?

  Prodaných 10 000 produktů v prvním roce

  Jak jsme s novou značkou Pure rituals prodali v prvním roce 10000 vitamínů.

  Specialisté

  kolovratnikova

  Diana Kolovratníková

  Project manager

  dkovalcik

  Daniel Kovalčík

  Head of SEO & Co-owner

  zemkova

  Barbora Zemková

  SEO specialist & link builder

  Tuto službu využívají

  nutsman logo
  gymradio logo
  raceme logo
  glowup logo
  doveztodal
  hoffmann group logo

  Nacenění našich služeb

  Aby se nestalo, že nám papírování a komunikace zabere více času než samotná práce, nezabýváme se řešením nárazových drobných úkolů. Preferujeme spíše dlouhodobé spolupráce, případně jednorázové komplexní činnosti, které mohou naše klienty opravdu posunout. Proto nacenění našich služeb začíná na 6 000 Kč (vyjma konzultací). Pro konkrétní návrh s přesným naceněním nás kontaktujte.