VOLNÉ POZICE

Jsi spíše typ člověka, který rád organizuje, plánuje, komunikuje a vyjednává PR spolupráce s weby nebo influencery?  Pak by níže uvedená pozice mohla být vhodná právě pro tebe.

SEO SPECIALISTA

🇨🇿 Moravskoslezský kraj

⏱ Full-time

🌴 Práce online – vzdáleně / z domu

💰 SEO specialisté se zkušenostmi si u nás vydělají 25 000 – 40 000 Kč / měsíc s možností následného kariérního růstu

Jsi spíše více na čísla, grafy, analýzy a následné plánování a zkoušení nejrůznějších možností jak zefektivnit investice do reklamy? Pak by tě mohla zajímat níže uvedená pozice.

PPC SPECIALISTA

🇨🇿 Moravskoslezský kraj

⏱ Full-time

🌴 Práce online – vzdáleně / z domu

💰 PPC specialisté se zkušenostmi si u nás vydělají 25 000 – 40 000 Kč / měsíc s možností následného kariérního růstu

NAŠE FILOZOFIE

Kdo jsme ?

dsada

🤓 Jsme mladý kolektiv nadšenců do internetového marketingu z okolí Ostravy a moravskoslezského kraje. Děláme co nás baví a baví nás co děláme. Náš tým je ve věkovém rozpětí 20 – 27 let. Nicméně věříme, že věk je jen číslo a rádi uvítáme v našem týmu i někoho staršího.

🛒 Zaměřujeme se primárně na výkonnostní marketing v oblasti e-commerce a služeb.

🌴 Nemáme kancelaře. Stojíme si za tím, že kanceláře nepřínáší žádné smysluplné výhody lidem, kteří v nich pracují a práce z domu, nebo odkudkoliv nepřínáší žádné nevýhody, které by bránily k dokončení kvalitní práce v naší rychle se rozvíjející internetové společnosti.

💰 Šetříme nejenom finance, ale také hodiny denně zbytečným cestováním do kanceláře a z kanceláře. Namísto toho věnujeme čas rodině, nebo svým koníčkům.

🚀 Máme rádi inovace a startupová kultůra je nám velmi blízká. Zavádíme inovace nejenom do projektů na kterých pracujeme, ale také i do procesů celé firmy. To je také jeden z důvodu proč jsme se rozhodli jít opačným směrem jako klasické agentury a přenést celou práci i fungování firmy do onlinu.

💫 Věříme že práce odkudkoliv je budoucnost. Inspirovali jsme se u zahraničních internetových společností jaké je Trello, Buffer, Shopify, nebo Basecamp. 

🔨 Nemáme rádi slovo “zaměstnanec”, jsme kolegové a společnými silami posouváme naše projekty a projekty našich klientů ku předu. 

⛔ Nehledáme free-lancery a externí “oddělené” pracovníky na částečný úvazek. Hledáme kolegy, kteří budou nedílnou součásti naší firemní kultůry a budou společně s námi budovat naši společnost. Stojíme si za tím, že pokud má být člověk opravdu dobrý v tom co dělá, musí to dělat na 100%.

⚖ Efektivita v rámci času a work-life rovnováhy je pro nás priorita.

📡 Díky tomu, že je naše firma kompletně online, je pro nás stěžejní využití internetových komunikačních nástrojů a nástrojů pro projektové řízení. (např. Slack, Trello a další..)

💡 Máme pevně nastavené procesy, které neustále zlepšujeme a stojíme si za tím, že pokud je potřeba aby byl člověk pod drobnohledem manažera v jedné místnosti k tomu aby odváděl práci v čas a kvalitně, pak je něco špatně.

🌎 Část našeho týmu je složena z digitálních nomádů a nadšenců do cestování, kteří již díky této filozofii pracovali na dálku z destinací jako je Vietnam, Indonésie nebo Filipíny. 

🍻 Uvědomujeme si, že osobní kontakt je v rámci budování firemní kultůry velmi důležitý a je důležitý k vyvážení práce, která je čistě online. Zavádíme pravidelné “co-working” dny, kdy pracujeme společně z co-workingového centra v Ostravě, nebo jiných míst. Nově zavádíme pravidelné několika denní soustředění jednou za 2-3 měsíce a pravidelně se potkáváme ať už například formou společného horského výšlapu v Beskydech, nebo u jiných “team-buildingových” aktivit všeho druhu. 

🍃 Tento způsob fungování firmy nám umožňuje být daleko flexibilnější a štíhlejší firma, díky úsporám za kanceláře a také díky větší efektivitě a spokojenosti obou stran, jak klienta, tak také nás samotných. 

⚠ Práce na dálku má mnoho výhod a nabízí určitou časovou i lokační svobodu, ale také vyžaduje větší dávku disciplíny a zodpovědnosti.

⚡ Mimo práci s našimi klienty se zaměřujeme také na práci na vlastních internetových projektech. Díky tomu dokážeme klientům nabízet větší hodnotu ve formě zkušeností a vědomostí z praxe a vcítit se do každého projektu tak jako by to byl projekt náš. 

📚 Internetový marketing je velmi rychle se rozvíjející obor, z toho důvodu se pravidelně vzděláváme a navštěvujeme nejrůznější konference / školení v našem oboru, tak abychom neustále posouvali do předu naše klienty, sami sebe a zkoušeli nové věci. 

SEZNAMTE SE S NÁMI

VLADIMÍR DUŽÍK

Komunikace se zákazníky & řízení projektů


FILIP TABÁČEK

Specialista výkonnostní reklamy ve vyhledávačích


DANIEL KOVALČÍK

SEO specialista & link-builder


VÍT SCHAFFARCZIK

Specialista výkonnostní reklamy na sociálních sítích


YVON RUSANOVÁ

Brandové kampaně & strategie


PETR LIBERDA

Grafika & kreativa


VOJTĚCH KONEČNÝ

Copywriting & strategie


FILIP ŘEZNÍČEK

Obsah na sociálních sítích


MIROSLAV NEČEDA

Business development


Tady bude tvá fotka!

Ozvi se nám 😉