Reklama na facebooku

Sociální sítě

Reklama na Facebooku je vysoce efektivní marketingový nástroj, díky kterému můžete dosáhnout vašich podnikatelských cílů za poměrně nízkou cenu.

Můžete oslovit velké množství lidí v různých fázích nákupního cyklu, najít nové zákazníky nebo se připomenout těm stávajícím.

Marketing na Facebooku je však větší oříšek, než byste mohli čekat. Nenechávejte nic náhodě a svěřte propagaci na této sociální síti do našich rukou. Společnými silami vaše podnikání posuneme na úplně jinou úroveň.

Proč vlastně dělat marketing na Facebooku?

Facebook je jedna z nejpoužívanějších sítí na celém světě, je tedy víc než pravděpodobné, že se zde nachází právě vaše cílová skupina. S tou si pomocí propagace na Facebooku můžete vytvořit důvěryhodnější vztah, posílit svůj brand a v neposlední řadě promovat své služby nebo produkty.

Jak funguje propagace na Facebooku?

PPC reklamu na Facebooku už využívá takové množství firem, že je stále složitější zaujmout a uspět. Ptáte se tedy, jak být na této síti skutečně vidět a jak přesvědčit své zákazníky o koupi? Vytvoříme pro vás komplexní marketingovou strategii, která vám pomůže jak v oblasti placené propagace, tak v oblasti prezentace vaší značky na této platformě.

O co se dokážeme postarat?

Vytvoření firemního profilu

Pokud ještě nemáte založený firemní profil na Facebooku, rádi se o to postaráme. V případě, že už profil máte, provedeme audit a doplníme vše, co bude potřeba.

Založení Business Manageru

Zde budeme postupovat jako u předchozího kroku. Pokud BM ještě nemáte, celý ho pro vás založíme, stáhneme do něj vaši firemní stránku, vytvoříme účet pro reklamu, nastavíme fakturace, limity účtu, měření konverzí, automatická pravidla a pomůžeme vám s implementací Facebook Pixelu na vaši webovou stránku. Pokud už Business Manager vlastníte, provedeme jeho kompletní audit a doplníme vše, co bude potřeba.

Vytvoření reklamní strategie

Na základě všech dostupných informací a dat, které od vás na začátku spolupráce získáme, vytvoříme vhodnou reklamní strategii, díky které vaše podnikání posuneme zase o krok kupředu. V průběhu spolupráce budeme strategii upravovat v návaznosti na data, která získáme ze spuštěných kampaní.

Tvorba reklamních kampaní

Vytvoříme a povedeme reklamní kampaně na základě vašich potřeb a stanovených cílů. Máme zkušenosti s projekty z různorodých oborů podnikání.

Optimalizace a pravidelná správa kampaní

Správné spuštění kampaní je jen polovina úspěchu. Každou kampaň budeme pravidelně optimalizovat, abychom dosáhli těch nejlepších možných výsledků. Peníze, které vložíte do reklamy, přeměníme ve výhodnou investici. 

Analýza konkurence

V podnikání se vyplatí znát konkurenci a její silné i slabé stránky. Stejné pravidlo platí i pro reklamy na sociálních sítích. Sledujeme konkurenční reklamy a mapujeme postupy ostatních firem ve vašem oboru, abychom mohli být vždy o krok napřed.

Vyhodnocování a pravidelný reporting

Na konci každého měsíce provádíme kompletní analýzy naší práce. Na jejich základě pro vás vytvoříme report, díky kterému budete detailně informováni o průběhu kampaní a jejich úspěšnosti.

Jaké kampaně nejčastěji vytváříme pro naše klienty?

brandové kampaně pro podporu značky a posílení její pozice na trhu

výkonnostní kampaně za účelem zvýšení prodejů

kampaně na podporu příspěvků a zvýšení jejich dosahů

akviziční kampaně s cílem přivést nové fanoušky nebo zákazníky na web

kampaně s cílem stažení a instalace aplikace

kampaně pro generování leadů, například e-mailů vašich zákazníků

promování pořádaných událostí

kampaně s cílem dovést zákazníky do vaší kamenné pobočky

remarketingové kampaně, díky kterým zpětně oslovujeme zákazníky, kteří už provedli požadovanou konverzi nebo navštívili vaše webové stránky

Jak jsme získali 1 371 fanoušků v prvním měsíci spolupráce a 49 % zvýšení zájmů u příspěvků.

Proč byste měli Facebook reklamu svěřit právě do našich rukou?

1

Máme široké spektrum klientů, kteří podnikají v různorodých odvětvích.

2

Máme zkušenosti s B2B i B2C segmenty podnikání.

3

Vytvořili jsme pro naše klienty již stovky úspěšných kampaní, ať už se jednalo o brandové, náborové, akviziční či prodejní/výkonnostní kampaně.

4

Nad každým projektem přemýšlíme komplexně a pracuje na něm celý tým. Když vidíme nedostatky v jiných oblastech vašeho podnikání, jako je například SEO, PPC či UX, poskytneme vám v rámci spolupráce zpětnou vazbu také k těmto odvětvím.

5

Nad každým projektem přemýšlíme komplexně a pracuje na něm celý tým. Když vidíme nedostatky v jiných oblastech vašeho podnikání, jako je například SEO, PPC či UX, poskytneme vám v rámci spolupráce zpětnou vazbu také k těmto odvětvím.

Chci nezávazný návrh zdarma

Připravíme pro vás návrh a konkrétní nápady, jak uchopit tvorbu a správu obsahu na sociálních sítích pro váš projekt a jaký by to mohlo mít přínos.

  Volitelné

  *

  *

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Jak probíhá spolupráce

  Neméně důležitá je vaše prezentace na Facebooku. Nevíte si rady s tím, jaké příspěvky vytvořit a publikovat?
  Jak zaujmout a udržet si pozornost svých fanoušků? Jak s nimi komunikovat? I v této oblasti vám pomůžeme a vaše sítě opět rozproudíme.

  1

  Vytvoříme vám
  obsahovou strategii

  Díky obsahové strategii si vás fanoušci zapamatují a budou se k vám chtít vracet.

  2

  Naplánujeme a vytvoříme
  kreativní obsah

  Zařídíme focení, natáčení, napíšeme texty k jednotlivým příspěvkům.

  3

  Nastavíme správnou
  komunikaci

  Dáme vašim sítím jednotný vizuální a komunikační tón.

  4

  Jsme aktivní

  Zajistíme každodenní komunikaci a interakci s vašimi fanoušky.

  5

  Pracujeme na budoucnosti brandu

  Budeme kontinuálně vytvářet komunitu kolem vašeho brandu.

  Případové studie

  StormIT

  Jak jsme díky SEO pomohli klientovi StormIT zvýšit návštěvnost o více než 2200 % a získat platící zákazníky.

  Big Bang Injection

  Jak jsme uspěli s klientem Big Bang injection na americkém trhu a meziročně vyrostli o více než 200%?

  Pure rituals

  Jak jsme s novou značkou Pure rituals prodali v prvním roce 10000 vitamínů.

  Specialisté

  rajdusova

  Kateřina Rajdusová

  Project manager

  jkovalcik

  Jan Kovalčík

  Social media specialist

  gorgosova

  Natálie Gorgošová

  Social media specialist

  Tuto službu využívají

  nutsman logo
  raceme logo

  Nacenění našich služeb

  Aby se nestalo, že nám papírování a komunikace zabere více času než samotná práce, nezabýváme se řešením nárazových drobných úkolů. Preferujeme spíše dlouhodobé spolupráce, případně jednorázové komplexní činnosti, které mohou naše klienty opravdu posunout. Proto nacenění našich služeb začíná na 6 000 Kč (vyjma konzultací). Pro konkrétní návrh s přesným naceněním nás kontaktujte.